Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » WC-zés utáni egész napos...

WC-zés utáni egész napos végbélfájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az egész kb. 2-3 hete kezdődött. WC-zés közben nem, vagy csak nagyon enyhén fáj, illetve néha kicsit vérzik is. Azonban utána pár perccel annyira elkezd fájni, hogy ülni alig bírok, kb. mintha üvegszilánkok lennének a seggembe, vagy nem is tudom, és a legrosszabb hogy ez egész így van utána. Emiatt ráadásul a székelési szokásaim is megváltoztak, már csak 2 naponta megyek WC-re, akkor is csak este, hogy minél rövidebb ideig érezzem. Először aranyérre gondoltam, de utána olvastam, hogy az csak előrehaladott stádiumban okoz komolyabb fájdalmat, és ráadásul érződik is, hogy ott van.


20/F



2021. dec. 3. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Belső aranyér is lehet, te meg nem vagy orvos.

Írjam, hogy keress urológust? Van értelme?

Ha bent valami szétmegy és szar kerül a véredbe, meg is halhatsz vérmérgezésben.

2021. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Gyaníthatóan vérző aranyered, vagy végbélrepedésed van, ami nehezen gyógyul.

A patikában kapsz erre kenőcsöt és kúpot is.

Ez természetesen nem zárja ki, hogy felkeressél egy proktológust is.

2021. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ritkábban mész, még rosszabb lesz. Reparon kenőcs és/vagy kúp segíthet.
2021. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!