Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet kezdeni szem tikkelé...

Mit lehet kezdeni szem tikkeléssel?

Figyelt kérdés

A páromnak állandóan tikkel a szeme, ami kezd zavaró lenni. Eleinte azt hittem, hogy csak kacsintgat, mert néha tényleg szokott.

Viszont kb. 10-15 perc alatt vagy 50-et tikkel. Sokszor felváltva a jobb-bal szemével, mint aki felváltva kacsintgat, egyszerre 5-6-ot.

Tipikusan akkor csinálja, ha ránézek, miközben csend van körülöttünk. Ha a telefonját figyeli vagy magyaráz, akkor nem szokta csinálni, maximum többet pislog, de az szerintem még természetes lehet.

Ha csöndben vagyunk és ránézek, akkor viszont folyamat. Tudom, csúnya dolog, de kezd zavaró lenni. Neki még nem említettem ezt, mert nem tudom, hogy lehet-e kezdeni ezzel bármit.

Tipikusan evéskor is ha ránézek, csöndben vagyunk és ránézek, akkor szokta ezt.

Ha mással/ velem beszél folyamatosan, csöndben magát lefoglalja, akkor nem csinálja.

Van erre bármi megoldás esetleg?

Nem szeretnék rosszalló válaszokat kapni, jó indulatból próbálkozom ezzel itt. Köszönöm!



#szem #kacsintás #tikkelés #Szem tikkelés
máj. 24. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
hétköznapi nevén a tikkelés egy gyakori jelenség, leggyakoribb kiváltó okai lehetnek a stressz, a szem megerőltetése vagy magnéziumhiány.
máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én arról is hallottam, hogy tikkelhet a fáradtságtól, a kimerültségtől, kevés alvástól.
jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!