Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a lábammal, és...

Mitől lehet ez a lábammal, és mit tegyek vele ? Képek lent.

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete éjjel a jobb lábfejem belül középtájt begörcsölt picit, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Másnap reggel fájt még, majd minden nappal egyre jobban (mikor lépek, illetve nyomásra is) Ezen kívül lett ott egy nagy folt, eres minden és mostmár vizesesik is. Csatolok képeket hozzászólásba. Mitől lehet ez pontosan és mitől múlna el végre? Hétfőn megyek orvoshoz, de addig is szeretném tudni, van-e okom aggódni. Zavar a fájdalom és az is ahogy kinéz a lábam. Ülőmunkát végzek egyébként, de az éjjeli görcs óta jött ez az egész, ami már lassan 10 napja volt. Félek a trombózisos dolgoktól is, hajlamos vagyok rá, van okom aggódni? Köszönöm aki tud segíteni :)

máj. 24. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
máj. 24. 13:49
 2/8 A kérdező kommentje:
A második képen jobban látszik a különbség is a másik lábamhoz képest, az első képen pedig az, hogy hol is van pontosan és milyen. Volt már valakinek hasonló?
máj. 24. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Bokában nem lesz trombózis, nyugalom. Nem gondolnám, hogy a görcsöddel összefügg. Inkább keringési/vérnyomás gond lehet a háttérben. Egy kis fogyás sem lenne hátrányos, ugyanis a vékonyabbik bokádon is látszik, hogy 80+ kg vagy. Javaslom mutasd meg a háziorvosnak, minthogy később sírás legyen a vége.
máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

“Csak” 72 kg vagyok a 175 cm-emhez. De igen, nem vagyok vékony, 10 kilot híztam 1 év alatt… rajta vagyok a fogyáson.

A bokám alapból vastag egyébként, utálom is. Ezért is zavar hogy most mégjobban😅 mindenképp megmutatom az orvosnak. Addig mit kezdjek vele?

máj. 24. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj és tudsz rendesen járni, akkor semmit. Majd az legyen amit a háziorvos mond. Ha azt mondja menj haza és majd elmúlik, akkor az. Ha tovább kell küldeni, ne félj továbbküld. Javítod a kvótáját.
máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez biztosan egy 72 kilós testhez tartozó láb?
máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
A hajas fejbőrödön nincs valamilyen elváltozás? Esetleg pikkelysömör?
máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: nincs. Miért?

Pedig 72 kg vagyok, bár kép alapján számomra is hihetetlen… de nem az előnyös fotó volt a célom.

Fáj még mindig, jövő héten nézi meg a háziorvos

jún. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!