Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van a lábammal?? 18/F

Mi van a lábammal?? 18/F

Figyelt kérdés

Muay Thai edzésen rosszul rúgtam nagyon erősen.

5napja volt.

1.nap: A bokám alatt feldagadt(egy puha púp), nem bírtam ráállni, se forgatni a lábfejem, a szárkapocscsontom is fájt.

2.nap: Rábírtam állni óvatosan, forgatni nem, ha megpróbáltam ráállni fájt a bokám alatt, hátul az achillesem.

3.nap: Viszonylag rendesen jártam. A duzzanat eltűnt, elszíneződés nem is volt.

4.nap: Este kezdődtek el a tünetek. Olyan mintha már 30mp terhelés után elkezdene "elfáradni" az izom. Az egész lábam lezsibbad, szúr, kellemetlen fájdalom, lekell feküdnöm. Csak akkor múlik el ha fekszem. Ha ülés közben lógatom ugyanúgy jön. Hátul érzem fáradtnak az achillesem.

Mi lehet ez?? Beakarok menni a sürgősségire, de látatlanba mire tippeltek? 18/F


2021. jan. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármi lehet, de szerintem semmi komolyabb de sosem lehet tudni! Inkább menj be és nézesd meg!
2021. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sürgősségire tartozik, de háziorvosodat hívd fel és mondd el a tüneteid, ő majd megmondja mi a teendő.
2021. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sürgősségi, menj traumatológiára. Ez odavaló
2021. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!