Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre készüljek...

Milyen betegségre készüljek fel lélekben, az alábbi tünetekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég könnyedén benyomtam 2 tányér levest + 1 tányér bármilyen főételt! utobbi hetekben, ha megeszem a tányér levest, a második fogás fele megy a kálóba! ma a második tányér bablevest már alíg bírtam leküldeni, második fogás már nem is kellett! nemrég ez nem jelentett gondot. kedvenc kajáimból sem bírok már megenni 2 tányérral! ráadásúl úgy elfáradok kaja után, hogy egyből ledölök,el sem mosogatok. fájdalmaim nincsenek, sem a gyomrom, sem a beleim nem fájnak. az igaszsághoz hozzátartozik, hogy este 6 után van nálam a főétkezés,már 10-15 éve.napközben 2-3 szendvicset nyomok be,és semmi nasi.sajnos gyümölcsöt már ritkán fogyasztok.számíthatok valami komolyabb betegségre? hú de nagy túlsúlyom nincs, kis sörhasam van. 56ff.

máj. 25. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem reflux okozza azt, hogy keveset tudok csak enni.
máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idősödsz és ez ezzel is jár.

Nincs szükséged már annyi ételre.


Emlékszem, én kamaszként vékony lányként többet ettem, mint a 185 magas apám :D, most meg jóval kevesebbet.

máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!