Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Noacid után kötelező enni?

Noacid után kötelező enni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kúrát kaptam a Noacid tablettából egy gyomortükrözés után, 1 hónapig Noacid 40mg 2x1, aztán 1 hónap Noacid 20mg 2x1, végül 1 hónap Noacid 20mg 1x1. Jelenleg az első hónapnál tartok és vacsora előtt kellene bevennem a második tablettát, de gyakran érzem úgy, hogy nem vagyok éhes és ha ennék, akkor éjjel biztosan felkelnék hasfájás miatt. Arra gondoltam, hogy az esti adagot be tudnám venni úgy, hogy utána nem eszek, viszont ezt még nem mertem kipróbálni. Valakinek van tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban? Ti mit ajánlotok?

máj. 26. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Enni kellene utána
Nem szükséges enni utána
2 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell étkezés előtt bevenni, mert a teli gyomorban nem hat megfelelően. És nem kötelező enni utána.
máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!