Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatra gyanakszok....

Agydaganatra gyanakszok. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves fiu vagyok , és kb fél éve pánikbeteg lettem. A fejem nem fáj , viszont észrevettem , hogy a bal szememmel rosszul látok , a jobbal pedig tökéletesen. Ha a két szememmel együtt nézek akkor is jol látok... Van egy olyan alapérzésem mintha szédülnék , és általában , ha kültéren vagyok , vagy pl. áruházban ha egyenesen nézek valamire olyan mintha mozogna kicsit.Ettől van szédülés érzésem. Sokat alszok , bár ezt betudom annak , hogy 5.30 kor kell kellnem suli miatt. Néha ráparázok , és ugyérzem nembirom magam egyensúlyba tartani és elfogok esni , de ilyenkor megállok és megprobálok fél lábon csukott szemmel állni, hogy tudjam megtudok-e állni , de ezzel nem szokott probléma lenni. Ha valaki tud segíteni kérem irjon , mert eléggé aggaszt a dolog!

2012. ápr. 11. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

AZ agydaganat eléggé valószinütlen.


Viszont van olyan, hogy valakinek a két szeme nem egyformán romlik. (És ha két szemmel nézel, akkor a rosszabb szem félig le van kapcsolva, hogy ne zavarja a látást).

Elsö lépésként mindenképpen csináltass optikusnál látástesztet, és ha szükséges, szemüveget. A többi emlitett tünetet is okozhatja ez.

2012. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdődött nálam a depi-pánik kombináció, ugyanilyen tüneteket észleltem. Elmentem szemészetre ahol mondták hogy minden rendben.

Szédültem, rosszul láttam, nehezemre esett egyenesen menni, bizonytalan volt a járásom.

Szedsz gyógyszert a pánikra? Mert ha igen, annak is lehet ilyen mellékhatása.

Beszélj erről orvossal.

Az hogy agydaganatra "gyanakszol", szintén a pánik miatt van.

Ha felsorolnám neked hogy én már mi mindenre gyanakodtam...

Szóval keress fel valakit akiben meg tudsz bízni. Hogy az pszichiáter, kineziológus, homeopata vagy természetgyógyász az csak rajtad áll de tenned kell valamit.

Remélem segítettem!

2012. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én bal szemem fél dioptriával rosszabb, mint a jobb. A kettővel együtt jobban látok, mint külön-külön, viszont szemüveg nélkül homályosan látok és szédülök is, pontosabban nem kimondott szédülés, csak olyan, mintha nem lenne egyensúlyérzékem.

Nem kell fantáziálni hülyeségekről, hanem el kell menni szemorvoshoz, kapsz egy szemüveget (ha nem akarod, akkor kontaktlencsét), és egyből kigyógyulsz az egydaganatból, hidd el.

2012. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma voltam dokinál , mert amúgy is valami virusos dolgom van , és elküldött szemészetre. Amikor megemlitettem neki , hogy mi miatt aggódok elég érdekes arckifejezést vágott :D Azt mondta , menjek el szemészetre , aztán ha ott van valami gubanc , utána beszélünk arrol hova tovább. Amúgy kineziológusnál voltam 3-4 alkalommal. Jót is tett , utána 2 hónapig csökkentek a pánikrohamaim , és szorongásaim , de most ment el szülni , szóval nem tudok kihez fordulni.
2012. ápr. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!