Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hirtelen elkezdett testmozgá...

A hirtelen elkezdett testmozgás tényleg nagyon megnöveli a szívroham kockázatát?

Figyelt kérdés

Pár hónapig nem igen sportoltam,most viszont egyik napról a másikra megint elkezdtem mozogni,kicsit erőteljesebben mint mondjuk 20 percnyi kocogás,120-130 a max pulzusom edzés közben,szóval nem túl megerőltető de azért mégis megérzem.

A kérdésem az,hogy ennek ellenére sokkal nagyobb az esélyem arra,hogy szívrohamot kapok?

21/f



2012. máj. 14. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 hónap kihagyás azért nem olyan sok. Előtte mennyit mozogtál?
2012. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
120-130 pont oké, a max olyan 150-160, afölé ne menj.
2012. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly nyár óta kezdtem el edzeni,csak télen ez félbeszakadt pár hónap erejéig,egyébként kicsit nagyobb intenzítással edzettem mint most,140-150-es pulzussal kb,csak attól félek,hogy mivel ígyis van rajtam 20-30 kiló felesleg,esetleg túlterhelés lenne a szivemnek,(még úgyis,hogy eddig 20 kilót leadtam)
2012. máj. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!