Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy ismerősöm akinek...

Van egy ismerősöm akinek valószínűleg tüdőrákja van a tumor kb akkora mint egy tyúktojás. Mik a túlélési esélyei? Lelehet győzni? Ha nem meddig fog élni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt kell megtudni, h ez az eredeti tumor v már áttétből van.

Mamámnak 1985-ben muatott árnyékot a röntgen. Akkor az orvos azt mondta, h tuti valamilyen gyerekkori infekció okozta a tüdő azon részének sorvadását. Mamám ennek tudatában még a tüdőszűrő eredményeivel sem foglalkozott később. Aztán 19 év múlva meghalt rák okozta tüdővérzésben. Az utosó években sokat köhögött, de tett-vett. Gyógyert diagnózis hiányában sosem kapott. Hirtelen halt meg.

2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szabad ilyet mondani Első, akkor még jobban is járt. A kemo-terápia jó eséllyel elvitte volna 1-2 év alatt, így pedig élt még 19-et, nem tudván hogy rákos.
2012. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, h jobban járt. Azóta én is ezen gondolkodom. Ráadásul egészségügyis vagyok és láttam is, h nem mindig érdemes a rák ellen harcolni.
2012. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
semmi kemó és sugár. Csak is alternatívára utazz.
2012. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Van 50% esélye!

Vagy elpatkol vagy nem. :D

2012. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!