Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 éves tini...

Mit tegyek? 17 éves tini vagyok fáj a hasam és az alatti rész, az orvosok nem mondtak semmit, csak azt h valószínűleg méh, petefészek, s az körülötti gyulladásom van, adtak antibiotikumot, ami 5 nap után elfogyott. Mit csináljak, hogy meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
17 éves tinédzser vagyok, soha nem hordtam miniszoknyát ( rendes szoknyát is csak ünnepélykor). Fáj a hasam (időközönként,2 hónapja) és a hasam alatti rész. Voltam sok orvosnál és kezelésen (szívvizsgálat, hasi ultrahang, tininőgyógyászat) de nem mondtak semmit. Legutóbb elmentem egy kis falusi orvoshoz és azt mondta hogy valószínűleg méh, petefészek és az közüli gyulladásom van. Írt az orvos antibiotikumot, ami 5 napig tartott (2 db volt egy napra) mellé írt még 2 vitamint. Másodszorra mikor visszamentem már nem írta ugyanazt az antibiotikumot, hanem egy nem annyira komolyabb gyógyszert, de a gyógyszertáros azt mondta nincs ilyen. Én úgy érzem hogy még mindig nem vagyok jól. Kérek szépen tanácsokat, hogy mit tegyek? Mert én meg akarok gyógyulni, és a fő célom, hogy egy nap a gyerekeim, akiket én szülök meg és egészségesek legyenek.

2012. máj. 25. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik nőgyógyászhoz. És mindig legyen a lábadon zokni, és papucs. Vannak népi gyógymódok, pl a gyógynövényes fürdő cickafark-ülőfürdő. Árani nem árthat, de az orvost nem pótolja.
2012. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 25. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:
tud még valaki tanácsot adni?
2012. máj. 25. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! szedj legalont, eredetileg májvéde kapszula, de erős gyulladáscsökkentő hatása van. Nekem évekig fájt a derekam éjjel, és amikor elkezdtem szedni, 2 hét után elmúlt.
2012. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válts nőgyógyászt!
2012. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!