Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy nap eltörtem a lábam,...

Egy nap eltörtem a lábam, műtöttek jó ideig ágbyan kellett feküdnöm, ez alatt elkezdtem érezni a bal tüdömnél egy pontba zsibbadást kissebb nyomást (igazából nemtudom kifejezni ezt az érzést)?

Figyelt kérdés
ez körülbelül másfél 2 hónapja. gondoltam sok fekvés miatt van ez és úgy gondoltam majd ha többet mozgok sétálok futok elmúlik. ez nemtörtént meg. azóta többször megszédüktem 2x súlyosabban kb 20 másodpercig nem láttam és 1 x miközbe visszatért a látásom elkezdtem "rángatózni" és egy 3. alkalommal összeestem. mostanába szinte majdnem minden felállásnál minimális szédülés fog el. félek hogy komolyabb gond is lehet. anyukám rákban halt meg, reménykedek benn hogy nem lehet összefüggés benne, esetleg énis az lehetek e vagy valami hasonló. lehet hogy ezmiatt beképzelem az egészet és anyira félek az egésztől hogy ezmiatt vannak ezek az érzés, szédülések?

2012. szept. 3. 05:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert ez lehet epilepszia, lehet más agyi dolog is.
2012. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!