Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemoterápia után mennyi az...

Kemoterápia után mennyi az esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés

Ha valaki kb 30-40 évig dohányzott és tüdőrákja lett, de kiműtötték a rákos részt, és most kemoterápián volt kórházban, akkor mennyi esélye van a gyógyulásra?

Csak értelmes kommenteket kérek!



2013. febr. 2. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A kemoterápia nem egy alkalom, általában jóval több.

Ha egy kemoterápiára volt szüksége összesen, akkor valószínűleg nem volt túl komoly a baj.


Egyébként sok mindentől függ: mekkora kiterjedésű a rákos rész, milyen rák pontosan, stb.

2013. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyógyulni akarsz: hit, akarat, a kétség és a kudarc teljes kizárása, erő, összpontosítani a célra, (és némi támogatás másoktól)


ne hagyd, hogy az a .... (ezt inkább kipontozom) győzzön feletted, Neked kell győznöd őfelette, ha már saját magadról van szó!

2013. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
31%
A sugarterapia az a rakos sejteket oli meg, csak ott nem csak aza baj hogy rak van, hanem az is, hogy a sugar az megoli az egeszseges sejteket is...A legjobb tanacsom, hogy probalkozz a csokkentett deuteriumtartalmu vizzel, es akkor sokkal jobban leszel, baris ez az atlag tobbsegenel igy van.Ez mellett hasznalhatsz kulonfele gyogyteakat, az mindenkeppen jobbat tesz.Probalj nem a rakra gondolni, es csakis a gyogyulasra osszpontosits.Setalj minel tobbet, menj el a baratokhoz egy kis kikapcsolodasra, es igy konnyebb lesz a gyogyulas veluk.De azt amit mindenkeppen nezz meg az a csokkentett deuteriumtartalmu viz.Erdeklodj utanna a neten, olvass a hatasokrol, es meglatod hogy minden jobb lesz:) Drukkolok neked :) csak pozitivan!
2013. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Istenem, persze, gyógyteákat! Ilyen k_rva egyszerű a rákgyógyítás...
2013. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát...nekem sajnos sok ismerősöm meghalt rákba, de azok általában mindegyik esetben áttételes, súyos rákos megbetegedések voltak...és legtöbbjüknél későn is vették észre...!

A leírt eset alapján szerintem idejében észre vehették, ha ki tudták venni a rákosodott részt, gondolom, nem áttételeződött, így én nagy esélyt látok gyógyulásra, de fontos a hit, akaraterő, élni akarás...kemo eléggé letudja gyengíteni az embert, érdemes lenne mellette vmi olyan flavonoid terméket is fogyasztani, ami segít elviselni és a gyógyulásban is. A gyógyteák is hasznosak lehetnek, de én inkább az utóbbit javasolnám, rákos ismerőseim tapasztalatai alapján is, akik meg is gyógyultak azóta.

Ha érdekelnek ilyen termékek tudok javaslatot tenni, de szakértő és forgalmazó nem vagyok...!

2014. márc. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!