Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől jönnek ki spontán a...

Mitől jönnek ki spontán a bőrömön karcolások?

Figyelt kérdés
A bőrömön, már évek óta néha néha megjelennek kisebb nagyonn karcolások. semmit nem csinálok, nem karcolom meg magam, de rövidebb-hosszabb karcolások jönnek ki a bőrömön. főleg ha izzadok. lehet hogy allergia? most azért írom ki a kérdést, mert a lábamon kijött egy, és majdnem vérezni is kezdett olyan nagy a karcolás. nem fáj, nem is érzem őket. nagyon ritkán jön elő ez a dolog. él állandóan kérdezik hogy na ki karmolt össze? mert észre veszik az emberek. néha elég sok van rajtam, de általában reggelre nagyrészt elmúlnak. nem szedek semmilyen gyógyszert nem iszon nem dohányzom. légyszi segítsetek!!! előre is köszi!

2013. máj. 18. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy száraz a bőröd, és így repedezik? Nekem is volt ilyen, hidratáló segített, meg sok folyadékot (vizet) ittam mellé.
2013. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehetséges. köszi szépen! :-)
2013. máj. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!