Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék magas vérnyomás...

Mit tehetnék magas vérnyomás illetve vércukor probléma ellen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és azt vettem észre a mérések alapján, hogy a vérnyomásom magasabb a megengedettnél, tegnap este 154/90 volt, ma reggel már 143/90.Szeretném megelőzni a szövődményeket és ehhez szeretnék segítséget kérni.A vércukorszintemet illetően néha magasabb, néha meg alacsonyabb a normális értéknél, ma reggel éhgyomorra 3,8 volt, de volt már olyan is, hogy éhgyomorra 10-12 :S Mit tehetnék?Nem szeretnék gyógyszereket szedni, leginkább természetes módon szeretném megelőzni a komolyabb problémákat és úgy gondolom, hogyha most elkezdem, akkor megelőzhetem a későbbi problémákat.Mit gondoltok?

2013. máj. 20. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ez valóban magas.És ha jót akarsz magadnak,akkor orvoshoz mész.És igen, gyógyszerrel beállítják,hogy 130/80 alatt legyen.Így nem tesz tönkre semmit.És nehogy azt hidd,hogy örök életedre szedni kell.

Nem otthon kell kuruzsolni,hogy vagy bejön,vagy nem.Nagyon fiatal vagy hozzá,és lehet ,hogy nem sima magas vérnyomás,hanem mondjuk a veséd csinálja.

Menj orvoshoz.Jön a szünidő,vizsgáltasd ki magad.

2013. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz, az okot kell megtalálni, hogy mitől ilyen magas a vérnyomásod és miért ingadozik a vércukrod, azután lehet majd az orvossal megbeszélve esetleg természetes módszerekkel kísérletezni.
2013. máj. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentem :D Eddig voltam EKG-n, még hátra van vér & vizelet vizsgálat,szemészet,kardiológia,ultrahang.
2013. máj. 24. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon helyes.Járd végig az egészet.

Ismeretlenül is büszke vagyok Rád,hogy 16 évesen felfogtad,hogy most kell tenni,hogy még 16 év múlna is egészséges legyél,és ne egy félrokkant.

2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!