Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Moldamin injekcióval való...

A Moldamin injekcióval való kezeléséről vélemény? Mennyire fáj? Segített e? Nekem AST értékre írták fel Erdélyben. (200> helyett 1054)

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 14:51
 1/3 onodiklaudia válasza:
Tegnap kaptam én az első Moldamin injekciót . Jelenlegi véleményem hogy eléggé fáj aznap. Mikor adják be egy csípő érzést érzel és egész nap alig tudsz lábra állni. De minél többet kell mozogni. Hamarabb eloszlik és már másnapra nem fáj annyira. Nekem az ASLO értékkel van probléma. Még a hatásáról nem tudok semmit...
2015. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ma kaptam a második Moldamin injekciómat. Le sem lehet írni, hogy mennyire fáj. Rosszabb, mint a többi injekció. A legelső beadásnál megmondta az aszisztens nő, hogy pokolian fog fájni. Bár rosszabbra gondoltam, ígyis rossz a fájdalom. Nekem már a harmadik nap után nem fájt annyira. Nekem sztreptokókuszra írták fel.
2017. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magyarországon nincs forgalomban a Moldamin. Romániában viszont igen.
2018. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!