Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemrég voltam egy természet...

Nemrég voltam egy természet gyogyásznál "többet se mwgyek" Sokkal többet nem tudtam meg a betegségem kezeléséről. , de viszont le vett rendesen. "megérdemeltem tanuló pénz" Ezeket az adóhivatal miért nem nézegeti? Nagyon sok pénzről van szó.

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én magánorvosnál jártam így. Budára mentem egy rendelőbe, ahol a doki (mértem az időt) 12 percet foglalkozott velem 13ezer forintért. Megállapított valamit amit már más orvostól is tudtam és a kezelés módjára már ki sem tért, hanem közölte: ha 1 hónap múlva is fennáll a probléma, menjek vissza...
2013. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az adóhivatal csak azt nézi, ad-e rendesen számlát. Hogy mennyire kezel vagy sem, az nem az Ő hatáskörük és feltételezem nem is értenek hozzá.
2013. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Óvatosan az általánosítással!Sok esetben hasznos a természetgyógyászat,de az sem mindegy kihez mész.Ott is vannak "sarlatánok". Amúgy,ha hivatalosan csinálja be van jelentve az adóhivatal felé.
2013. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha számlát ad és leadózza az összeg után amit kell, akkor elkérhet akár egy zsák pénzt is, az adóhivatal csak örül. Pláne, ha vagy olyan hülye, hogy kifizesd.


Tudod nem lehet mindenkit megvédeni a saját hülyeségétől, nem ez az állam feladata. Ha én Micinéninek fizetni akarok 1000 millió forintot azért, hogy kinyalhassam a se.ggét, és Mici néni kiszámlázza mint egy egészségügyi szolgáltatást, majd befizeti rendesen az adót, akkor ez a történet senkit NEM SZABAD, hogy érdekeljen, ha a kiszámlázott tevékenység nem ütközik egyéb törvénybe vagy jogszabályba.


Bár az is igaz, hogy nyilván nem a legjobb természetgyógyásznál jártál, de már mindegy.

2013. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!