Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tapasztalataitok...

Letti9463 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a veseköröl? (1 mm köveknek a kipisilêse érdekelne. Aki átêlte írjon) nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
1 hónapja begörcsöltem.Mostanra derült ki hogy van 2 mm - nél kisebb kis szemcsék a vesémben.Azt mondta a doktor h követ nem lát csak 2 mm nél kisebb szemcséket.Azóta nem görcsöltem be.kicsit fájdogál de nen vészes.félek az újjabb görcstöl.mennyi ideig tarthat míg kijön? Volt már akinek csak kisebb fájdalmakal jött ki? Aggódom bagyon írjatok.

2013. máj. 23. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak 2 éve volt iszonyú vesegörcse kétsze is, volt orvosnál, azt mondta a doki, hogy igyon sok folyadékot, sört, ugráljon lefelé a lépcsőn, stb. Pár nap múlva jobban lett, azóta se jött elő, szerintem kipisilte úgy, hogy észre sem vette.
2013. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó.és neki hány mm es volt? Több is volt? Vagy csak egy kö?
2013. máj. 23. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm egyetem alatt járt így többször is, és megúszta annyival, hogy kipisilte a köveket, homokot. Ezeket többnyire nem vette észre, ő is ugrált sokat. Egy alkalommal panaszkodott, hogy pisiléskor deréktól lefelé görcsös, szúró fájdalmat érzett, véreset pisilt, és meglátott benne 1 apró egyenetlen felszínű követ. Utána még enyhén fájlalta a hasát, derekát kb. 2 napig, aztán jobban lett.
2013. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna arra már nem emlékszem, hogy hány mm-es volt, és mennyi, de észrevétlenül távozott.
2013. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok h írtatok.köszönöm szépen.:)
2013. máj. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!