Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázam van, fáj a fejem, megy...

Lázam van, fáj a fejem, megy a hasam, és kb 10 percenként csikar a hasam de nagyon. Mitől lehet, és mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 23:18
 1/9 anonim válasza:
Lehet hogy hülye kérdés, de mennyi idős a pasid?
2013. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most van egy ilyen hülye vírus. Persze menj el orvoshoz, de ha nem bírsz, akkor hasmenésre: ENTEROL kapszula. Naponta csak 1.

Fájdalmakra: Panadol. Ebből 8 óránként 1.

De legjobb lenne, ha látna orvos, mert mi van, ha pl. vakbélgyulladásod van? vagy ételmérgezésed? vagy napszúrásod? és mennyire fáj a fejed? Agyhártyagyulladás? és még azt is kérdezném, hogy ez mióta van így? Ha nem bírsz elmenni orvoshoz, akkor igyál sok folyadékot és egyél C vitamint, hátha ez egy vírus és így hamarabb kikergeted. és egyél is, hogy jó erőben légy! Jobbulást!

2013. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. A fejem már nem fáj, és a hasmenés is elmúlt egy ideig, de most megint elő jött. Reggel biztos hogy elmegyek az orvoshoz. Tegnap reggel kezdődött a láz és a fejfájás a hasmenés pedig tegnap este.
2013. máj. 24. 01:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb egy vírusos megbetegedés,de lehet egyéb emésztőszervi betegséged. Agyhártyagyulladásod biztos nincs.Az nem jár hasmenéssel,viszont hányással igen.
2013. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Doki!


Szerintem is vírus. Én nem jutottam el orvoshoz (másik városban van), ami segített: Salvus víz, kicsi kortyonként. Korpovit keksz, főtt krumpli, párolt rizs, répa, fekete csoki (csak szerényen ezt is :)) és megittam a gyerek Hipp ORS200-át, ami ilyen hasmenéses nyavalyákra való elektrolites (os?) itóka. Kamillateát vagy borsosmentát is ihatsz.


Ja, és probiotikum (Lactiv például).


Széntablettát én azért nem ajánlom, mert aminek ki kell jönni, annak ki kell jönni.

Persze ha dolgozni kell menni, akkor vegyél be.


Jobbulást!

2013. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Jó,amit írtál,de én a kamilla teával vigyáznék! Nagyon sok embernek okoz hasmenést.
2013. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja igen: cukrozni nem szabad a kamillateát, mert úgy tényleg meghajthat!

Köszönöm a figyelmeztetést :)

2013. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmentem az orvoshoz és azt mondta hogy görcsoldót és fájdalom csillapítót vegyek be. Most már sokkal jobb, a hasam se megy már, de nem hiszem hogy ezek miatt.


Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 25. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a gyógyszerek miatt. Sajnos az ilyen bajokra nincs gyógyszer,a szervezet "győzi le",a gyógyszerek csak segítenek a tünetek elviselésében.
2013. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!