Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami häzi patika arc es...

Van valami häzi patika arc es homloküreg gyulladäsra? Voltam orvosnäl kaptam gyogyszert de semmit nem segit!

Figyelt kérdés

#homloküreggyulladäs
2013. máj. 27. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Inhalálás/infra lámpa (persze, ha nincs infra, akkor passz)

Nekem nemrég volt arcüreg gyulladásom, én még gyógyszert sem kaptam, hanem az infralámpát javasolta az orvos. Szerencsére tudtam kölcsönkérni, és tényleg nagyon hatásos!

2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Homloküreg gyulladásnál általában már kell az antibiotikum, mivel ott már lehetnek vagy vannak baktériumok.

Ami miatt igazából kialakul, az pedig az, hogy nem tud onnan távozni a váladék. Mivel előbb-utóbb az orrváladék besűrűsödik és ha az nincs feloldva, nem tud távozni.

ACC-t tudok javasolni, ami oldja a váladékot, így tud távozni.

Vagy ha van inhaláló készülék.

Vagy valóban a lámpa.

És esetleg a kamillateával vagy sós forróvízzel történő gőzölés. A kamillateával vigyázni kell, mert az szárít a sok használattal, így inkább csinálj egy fazékban sós, forróvizet, takard be a fejed egy törülközővel és hajolj a víz fölé. És ezt csináld meg többször. Ez is segít.

Amúgy majd a gyógyszer is hatni fog, amit kaptál, csak idő kell, hogy hasson.

2013. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!