Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aurás migrénesek, nektek nem...

Aurás migrénesek, nektek nem rosszabbodtak a tüneteitek az elmúlt 1-2 hétben?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta van aurás migrénem, évente párszor jött ki, antibébi mellett hetente többször, abba is hagytam másfél éve. Viszont nem tudom, hogy az időjárástól vagy mitől, de másfél hete minden nap előjön, naponta van hogy többször is, most is éppen, dolgoznék, de alig látok, mindjárt jön a fejcsavarás, émelygés és szédülés. Az időjárás idióta és nektek is rosszabb mostanában, vagy velem történik valami és inkább húzzak orvoshoz gyorsan?

2013. máj. 27. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem az van, de szombaton és vasárnap teljesen kikészített a görcsös fejfájás, nyakfájás, 2 teljes napig egyhuzamban abroncsban volt a fejem, vérnyomásomat megmértem, az rendben volt, tehát szerintem az időjárástól lehetett, de ez is furcsa, mert ennyire nem szokott megviselni.
2013. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor reménykedek, hogy "csak" az idő idióta..
2013. máj. 28. 14:34
 3/3 anonim válasza:
nekem de! mármint erősebb nem lett, de pénteken, és hétfőn is volt.
2013. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!