Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Decemberben elöször volt...

Decemberben elöször volt valami véres folyáson de csak 3-4 napig aztán elmúlt, de 1 hónapja ismét visszajött azt hittem h már megjött de mégsem mert 1 hónapra rá nem jött meg mostanság meg barnás trugyik folyásom van. Mitcsináljak? Mitörténik velem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok!

#barna folyás #mentruáci #folyá
2013. máj. 26. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Decemberben már menstruáltál és ez teljesen normális, hogy az elején még össze-vissza jön meg. Ne aggódj, nincs semmi baj. :)
2013. máj. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már kezdeti mensi.

Ne izgulj, bármi előfordulhat még 17 éves korodig, akár hónapokig is kimaradhat közben.

2013. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez normális, ne ijedj meg :)

Nekem is az első ilyen barnás valami volt, a második rendes (megfelelő mennyiségű és piros színű + 6napig tartott). Aztán viszont volt minden az első évben. Kimaradt, megjött és 1 napig tartott, egyszer csak egy folt volt a bugyimon és már vége is lett. Aztán szépen lassan beállt.

Készülj fel,legyen nálad betét és ha úgy alakulna, hogy megjön, akkor se lesz semmi gond :)

2013. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. júl. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!