Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam már neurológusnál,...

Voltam már neurológusnál, megállapította, hogy fejfájós, migrénes típus vagyok. CT-t nem csináltatott. Rengeteget fáj a fejem, alacsony a trombocita számom. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Nem akarok hipohonder lenni, de éles fejfájáskor előfordul, hogy íráskor kihagyok 1-2 betűt, vagy félregépelek.
2013. máj. 28. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Belgyógyászati kivizsgálásod volt? Vérnyomásod ok? Szemészeten voltál?

Iszol eleget?


Lehet kéne egy másik neurológus is lásson, azért egy mr-t csináltathatna...

2013. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom általában alacsony. Félévente megyek szemészetre, mert kontaktlencsét viselek; azzal minden OK. Pont a fejfájások miatt különösen odafigyelek az ivásra, legtöbbször sima vizet iszok. (megvan a napi 2 liter legalább). Vérképem normális, csak a vérlemezke alacsonyabb a normálnál, de a háziorvos magasról tesz rá(m). (Amikor 40 fokos lázam, meg vesegyulladásom volt, meg se vizsgált.....)
2013. máj. 29. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó nagy ... a háziorvosod. Az enyém is ilyen volt, jól le is cseréltem. Dolgozol?


Alacsony vérnyomás miatt is fájhat a fejed. A teát szereted? Nekem a zöld teák elég jól szinten tartották a vérnyomásomat, mikor alacsony volt.


Vannak homeopátiás készítmények is, csak nagyon olvasd át, hogy melyik panaszok a legigazabbak rád, úgy válassz szert (a legjobb lenne, ha egy homeopata orvos látna)

[link]


Nincs sok gondod? Esetleg nincs polip az arcodban? A tartásod jó? Nekem banyapúpom van, és attól fáj sokat a fejem (nem kap elég vért az agyam).

2013. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, hogy ennyi mindent írtál. Az a honlap tényleg nagyon jó. Iszom teát, kávét...dolgozom.

Sok dolog állhat a háttérben: frontváltozás, idegesség, stressz, érzelmi gondok. Ezeket a homeopátiás szereket lehet gyógyszertárban kapni? (amúgy az orvosokkal nekem csak annyi a bajom, hogy sosem vesznek komolyan - 22 éves vagyok - csak akkor, ha anyámmal megyek. Nem vizsgálnak azok ki semmit, mert "drágák a vizsgálatok". Amikor görcsölt a vesém, annyit sem mondott a háziorvos, hogy menjek urológiára.

2013. máj. 30. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ilyen undorítóak a dokik, mert kevesebb pénzt kapnak, ha beutalót írnak szakrendelésre...

Nem tudsz keresni egy másikat? :S Jó lenne, ha kivizsgálnának.


Tudod mi jutott még eszembe? Nekem sokszor segít a fejfájáson, ha veszek be egy magnebéhatot (nem feltétlen a drágát), kalciummal.


A stresszt nehéz elkerülni :(

Az üzemorvosotok normális? Hátha ő segítene.

2013. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, a homeobigyókat a legtöbb patikában be tudod szerezni, ha nincs is készleten, tudnak rendelni.


Jó dolgok és szerencsére nem drágák :) Én most adok majd árnikát a kisfiamnak, mert telibe fejelte a gép sarkát és már lilul a feje...

2013. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!