Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak az alábbi...

Mire utalhatnak az alábbi tünetek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először, a barátommal már több mint fél éve vagyunk együtt. Ő 24 éves férfi, aki rendszeresen jár dolgozni, legtöbbször 24 órába, de ott azért egy 5-6 órát alszik. Utána meg itthon is. Na most szerintem beteg, de egyelőre nincs időnk orvoshoz menni. A tünetei a következők:

- fáradékonyság --> szörnyen fáradt megállás nékül, nagyon ritka ha éppen nem levert. Általában össze-vissza alszik a munka miatt és már volt olyan hogy egy rendes 8-9 órás alvás után s fáradt volt

- alacsony vérnyomás --> múltkor állítása szerint ideges volt mégis csak mérés után 125/80 és 68-s! pulzusa volt. Szerintem ez nem normális. Valamint nemi aktus közben is alacsony a pulzus száma

- soványság --> rettentő sovány, nagyjából 183 cm és 65 kg, eszik rendesen, de egyszerűen nem látszik rajta

- gyakori vizelés --> hát sűrűn jár WC-re de azért nem a legvészesebb


Tünetek amiket már megállapítottak:

- születéskor a fél tüdeje nem működött, és most a jobb főhörgője még mindig nem működik teljesen

- szintén születéskor nyílt gerinccel született

- reflux: a gyomorszájon elhelyezkedő fertőzéses gyulladás, szed rá gyógyszert, de attól függetlenül jön neki föl a sav rendesen

- mind e mellett dohányzik


Örökölhető betegségek:

- nagyapjának: tüdőrákja, szívbillenytű és szintén refluxa volt

- anyjának szintén reflux


Kérem hogy segítsetek, nagyon fontos lenne!


Köszönöm előre is!



2013. máj. 30. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a túlhajszolt életmód elég jól lefed minedt. Attól hogy idegességtől nem megy feltétlenül a vérnyomása... nos talán mérd meg nyugalomban, és ha akkor is alacsony, az jelent valamit. Mert erre még ha ideges, akkor is azt mondaná az orvos, h teljesen normális. én 190 vagyok és 70 körül mozgok, nem tudom, de szerintem az ő bmi indexe még talán a normálisban van. nézz utánna A cigi meg még senkit sem tett egészségessé.
2013. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!