Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalhatnak a következő...

Mire utalhatnak a következő tünetek?

Figyelt kérdés

-nem kevés túlsúly.

-rángó, remegő végtagok.

-érthetetlen beszéd, artikuláció teljes hiánya.

-orientációs zavarok.

-hajtépés.

-mentális beszámíthatatlanság.

-vérző orr.


Ebben a sorrendben jelentek meg a panaszok, a betegünk csak pénteken kerül orvoshoz.

köszönöm a válaszokat!!!


2013. jan. 29. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha ez uj keletü akkor nem értem hogy hogy lehet csak pénteken orvoshoz kerülni, sztem ez elég durva, simán lehet bármi agyi szar.nyilván nem tudok pontosat nem vagyok orvos de a tünetek nekem valami agybajt jelentenének laikusként.
2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
agyvérzés, amit csodával határos módon túlélt, de az agy károsodott
2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

én sem vagyok orvos, ez egy tipp volt, várom a pénteki (és a későbbi) eredményeket ide :)


és a túlsúlynak max a vérnyomáshoz van köze. - ha tippelnem kellene

2013. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom..mi hiába gyözködtük őket. Ha tehettük volna, már régen orvoshoz vittük volna. Nem vagyok büszke a rokonaim tehetetlenségére, ma sem akartak orvost hívni hozzá.:S
2013. jan. 29. 19:44
 5/21 anonim ***** válasza:
simán sürgösségi osztály ki volt az a barom aki még vár????
2013. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ítélkezhetsz. Ha nem tűnt volna fel, kérdést tettem fel, nem pedig kioktatást vártam. A következőkben a hasonló kommentekre nem vagyok hajlandó reagálni. Aki nem ismeri a 'családom' körülményeit NE TARTSON NEKEM KISELŐADÁST ARRÓL, MIT KELLETT VOLNA TENNEM! köszönöm!


A válaszolkat köszönöm.

2013. jan. 29. 19:49
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

akkor meg ne tegyél fel ilyen kérdéseket.

ha tilos orvost hivni akkor sajnálom de akkor felesleges mindenfajta kérdés...én szoltam elöre. ha meghal mosom kezeim.

2013. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A kérdés arra irányult, mire utalnak ezek a tünetek. Olvasd el újból! A kezeid ne mosd, hiszen semmi közöd hozzá! Köszi!

Értelmes válaszokat vártam, amiben esetleg a betegségről írnak, nem pedig amiben a másikat szidják..Magyar mentalitás, jellemző!

2013. jan. 29. 19:54
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

ha nem irod a végére a részleteket miszerint érintett vagy és mikor kerül orvoshoz, akkor leirom a választ és kész.igazad van ha kérdés a lényeg de ha kizárolaga kérdésre kiváncsi az ember akkor nem ir részleteket amin mondjuk az ember felbosszantja magát és az értetlenségböl kiindulva olyat ir amire a másik nem kiváncsi.mellesleg honnan tudnám hogy nem kiváncsi, lehet hogy ha másnak irom akkor azonnal rohan a mentöért mert rájön h ez mennyire komoly baj.


magyar mentalitás... igen az is magyar metalitás hogy felböszülve üvöltözünk a válaszadokkal hogy mit képzelek,mikor ö csak jot akar ugyhogy te se vagy jobb bocsáss meg...

2013. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja és a melyik volt az a barom azt igazábol orvosra értettem mert azt hittem orvos közölte h péntekre kap idöpontot. a családtag simán felelötlen de az orvos az barom, ha ilyet mond.
2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!