Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hurkázódik a hasam, több...

Hurkázódik a hasam, több hurka több méreg?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy nagy pocim, most meg lett egy kisebb hurka a felső szakaszon, tehát két hurkában barázdálódik a hasam. Minél több a hurka, annál több méreganyag van a szervezetben?

2013. máj. 30. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Annál hájasabb vagy...
2013. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet hogy a mérleg nem mutat többet?
2013. máj. 30. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a háj az nem nehéz. Ami nehéz az az izom. Ezért van az, ha elkezdesz fogyni, akkor már sokkal vékonyabb vagy, de még ugyanannyi kiló.

Én nem hiszek ebben a méreganyag elméletben. Szerintem a testem nem olyan hülye, hogy méreganyagot raktározzon! Gondolj csak bele, ha romlott étellel "megmérgeznek" egy pl. kínai kifőzdében, még haza sem érsz, már üvöltve futsz a vécére. Tehát, ami méreg: az hamar kiürül.

Amiből háj lesz az a zsíros kenyér (vagy süti) cukros teával. és a sok háj miatt később magas vérnyomás lesz, cukorbetegség, vérrögök az erekben, ez a baj. :-(

2013. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a májad jó sok méreganyagot raktároz. A zsír nem méreg, de ha jó sok "plakk" rakódik le az ereid falán, és szívinfarktust kapsz, vagy más bajod lesz belőle, akkor lehet méregnek nevezni. Minél hájasabb vagy, annál nagyobb eséllyel lesz belőle valami bajod. Ez ilyen egyszerű. Válassz könnyű, érdekes sportot, akkor szintentartod magad, egyél néha egy zöldséget csoki helyett, rengeteget számít! :)

No meg igyál vizet, akkor könnyebben megy a szervezet öntisztulása, lásd székletürítés könnyebb, rendszeresebb.

2013. máj. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!