Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van, volt -e valakinek a...

Van, volt -e valakinek a nyelve alatt a hajlóban kis duzzanat gombóc?

Figyelt kérdés

Melyik gyógyszer szedtétek rá,hatásos volt?

Antib.írtak fel de lehetséges hogy ciszta le kell csaponi


2013. máj. 31. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura,nekem is ilyen van most,vagyis fáj,ha megnyomom,de csak a nyelvem egyik oldalán,már régóta ott van,és csak ritkán veszem észre,hogy fáj,paráztam is miatta,most is!Lehet nyirokcsomó,az én esetemben más lehet!Nincs valami seb a szádban,vagy valami,amiatt beduzzadhat
2013. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már egy ideje ínygyulladásom van,dokihoz kéne mennem csak gyűjtöm az erőt,az hagyján,hogy vörös,dagadt az ínyem,de lent a két alsó fogamnál barna kis hólyagok vannak 2napja,és fáj,lehet,hogy megszúrtam fogpiszkálóval,na szóval nekem a nyakamnál fájt a nyirokcsomó,gondolom e miatt,de a nyelvem alatt az más,és az ellenkező oldalon van!Fogfájás miatt is bedagadhat,de azt mondják,hogy ha 2hét alatt nem múlik el a számban az a csomó,akkor dokihoz kell fordulni,pláne ha valami még jön is belőle,vagy valami fehéres dudor van ott,ezt valahol olvastam tegnap!Fáj amúgy?
2013. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.

Nem fáj de idegesít hogy ott van.Antib.írt fel,de most már nagyon fáj a torkom is,alig bírok nyelni.

Aggódom,azaz félek is mert uh.az még elmegy de haciszta le kell csapolni.

Akkor ti még nem mentetek dokihoz?

2013. jún. 1. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam,nekem évek óta ott van,és még élek!Ha doki azt mondta,hogy nincs gond,akkor ne parázz!ha nem javulsz,akkor meg visszamész az orvoshoz,annyira nem nagy szám,nagy eséllyel gyógyítható!írtad,hogy a torkod is fáj,na azért lehet duzzadva ott az a csomó.ha meg akarsz nyugodni,akkor menj vissza a dokihoz,és rágd a fülét,hogy biztosítson róla,hogy nem halsz bele a dologba.bocsi,kicsit durván fogalmaztam,de tudom,hogy nem lesz semmi baj,csak megnyugtatásképp menj vissza hozzá
2013. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!