Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyiket válasszam? Pénz vagy...

Melyiket válasszam? Pénz vagy egészség? FONTOS!

Figyelt kérdés
Holnap lenne egy út Németországban és már be lett rá fizetve 30 ezer FT viszont ma reggel úgy ébredtem, hogy fáj torkom. Már kezelem hagymahéj teával meg sós vizes gargalizálással és javult egy kicsit, de még mindig bizonytalan vagyok. Te mit választanál? Sürgős lenne!

2013. jún. 1. 16:29
 1/5 tetris ***** válasza:
100%

Szerintem Németországban is van orvos.

Vigyél magaddal fájdalom és lázcsillapítot, torokszopogatós cukorkát, aztán annyi. Nem kell túspilázni a dolgot.

2013. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy sima torokfájással lehet utazni. én mennék a helyedben.
2013. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 hétig leszünk ott ezért félek egy kicsit mert, ha 3-4 nap alatt nem múlik el akkor biztos komolyabb.
2013. jún. 1. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom van egészségbiztosításod, vagy olyan kék színű kártyád, ami EU-s TAJ-kártyaszerűség. Azzal ott is tudsz orvoshoz menni. Egy torokfájás miatt kihagyni egy ilyen utazást nem éppen jó ötlet. 40 fokos lázzal én se mennék, de torokfájással simán, nem a világ vége.
2013. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A címet olvasva azt hittem, komolyabb ügyről van szó. Még nem jártam Németországban, de gyanítom, hogy ott is van hagyma meg héj is.
2013. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!