Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candidánál lehet tejsav...

Candidánál lehet tejsav erjesztésú leveket inni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

A betegséget a gombafertőzés okozza. A gombafertőzés a sok szénhidrátevéssel, gyenge immunrendszerrel függ össze.


Milyen levekre gondolsz? Igazából lehet, a candida diétában vannak agyalágyult kitételek melyek szerint nem lehet élesztőt vagy erjesztett ételt enni, de az egy értelmetlen őrület.


Ha meg akarsz gyógyulni, akkor ételeket eszel. Hús, zöldségevés mellett nincs ilyen betegség. Gyümölcsöket egy időre vissza kellene fogni a cukor miatt. Ha nem is megvonni, de ne legyen mindennapos, szerintem.

2013. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a candidában nem lehet pl. ecetes céklát, csemege uborkát, alkoholt, whiskyt enni-inni, sem erjesztettet, mert ezeket imádják a gombák.

Amit én javasolnék, hogy szedjél: Protexin Candid Plus kapszulát, mert kevésbé fogod kívánni az édességet.

Ui.: engem is érdekelne, mi az, hogy tejsav erjesztésű lé? Gyümölcsös ivójoghurt? Ezekből olyat ajánlok, ami probiotikus. Pl. Bakony probiotikus joghurt, Danone Aktivia vagy Aktimel L.Casei, stb.

2013. jún. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mert a többi joghurtban nincsenek meg ugyan ezek a baktériumtörzsek?

mennyi hazugság terjedt el a magyarok között? és akkor ez csak táplálkozás.. semmi politika..

2013. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A férjem túl sok antibiotikumot kapott és előjött nála a Candida/a nyelvén/ . A Spárban találtam bio zöldség italokat és az van rá írva hogy tejsav erjesztésű.
2013. jún. 2. 15:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves Emma! én is így tudom. De arra gondoltam hogy a tejsav talán kivétel.
2013. jún. 2. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Én innám. Más összetevő mi van benne?
2013. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy emlékszem csak zöldséglevek. pl. káposzta, hagyma, cékla.Ez bió zöldséglé, tehát tizta, azért nem tudom , hogy ezzel az eljárással készűlt lé iható-e 1 ilyen személynek?/candida esetében/
2013. jún. 2. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogyaszthat tejsavas erjesztésű zöldségleveket, mert ebben jotékony baktériumok vannak a candida gomba ellenségei. Legjobb választás még candida ellen a grapefruitmag kivonat, ezüst kolloid, Aloe vera. +Sok probiotikum.
2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 22. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!