Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek ezek bőrkiütések?

Mitől lehetnek ezek bőrkiütések?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre, hogy a a combjaim belső részén furcsak kiütések jöttek ki. Némelyik szabályos kör alakú, némelyik folt, kisebb nagyobb, a legnagyobb 2 centi átmérőjű. De az a furcsa, hogy nem viszket... Gőzöm sincs mitől jöhettek ki, nem vakartam, nem is váltottam tusfürdőt, nem tudom. Légyszi segítsetek! Megyek amúgy orvoshoz hétfőn, mert már a karomon is megjelent 1-2.... De az az érdekes, hogy a karomon is a puhább részen jelentek meg. Segítsetek légyszi!!
2013. jún. 2. 10:20
 1/1 anonim válasza:
Látom, hogy elég régi a dátum, de azért érdekelne, hogy mit mondott az orvos, mit javasolt (krém, lemosó, allergiavizsgálat...), kérlek írj, mert a páromon is hasonló jellegű kiütés (1 nagyobb a combja belső részén és egy kisebb a felkarján) jelentkezett néhány napja, fogalmunk sincs mi okozhatta és mit tegyünk ellene!!??
2013. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!