Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandó fáradtságérzés,...

Állandó fáradtságérzés, kimerültség, szédülés, bőrkiütések, viszketés. Minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Már kivizsgáltak neurológiailag, teljesen negatív lett minden. A májam meg van picit nagyobbodva, de a laborleleteim rendben vannak. Állandóan fáradt vagyok, szédülök, szinte egész nap aludnék. Terhesség alatt kezdődött nekem ez az egész, de nem tudták megmondani mi ez...tapasztalt valaki hasonlót?
2012. nov. 16. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, csak ezekhez a tünetekhez társulnak még emésztő rendszeri problémák is. 3 éve visszatérő dolog ez nálam. Pontosabban néha 1-2 hónapra rendbejövök aztán kezdődik megint. Már nagyon elegem van belőle, mert így sajnos képtelenség iskolába járni. Vagy lehet hogy nem, de akkor nekem idegrendszeri problémáim is vannak. :/ Gyenge vagyok, fáradt, semmihez nincs kedvem, álmos vagyok, meg a többi emberhez képest egy rakat sz.rnak érzem magam, és rámjön a sírhatnék, ha emberek közt vagyok.


Bocsánat a kisregényért, és még ráadásul nem is segítettem. :/ Csak néha olyan jól esik leírni. Meg van egy kis remény, hogy esetleg valaki hozzáértő elolvassa és tudna segíteni..


Még annyi, hogy én 18 éves vagyok, és nem voltam még terhes.

2012. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet parazita a bélrendszerben, felborult bélflória és/vagy pszichoszomatikus alapú. Több oldalról körbe kell járni.
2012. dec. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!