Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be vagyok rekedve 3 napja,...

Be vagyok rekedve 3 napja, torkom kicsit fáj, mindent kipróbáltam már (tojássárgája, méz, fokhagyma, citrom, forró teák stb) nem is beszélek semmit kb, de csak rosszabb! Valami ötlet mit tudok még csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk elmész orvoshoz?

Lehet hogy van egy vírusos gégegyulladásod, amire konkrétabb kezelésre van szükséged.

Vagy lehet hogy nem is vírusos, hanem bakteriális a betegséged, amit meg még főleg kezelni kéne.

2013. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs semmi gégeproblémám, nyomorék voltam, betegen nem tudtam lefeküdni kipihenni magam, most meg szívhatok.
2013. jún. 2. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy nincs gégegyulladásod?

Netán orvos vagy?

Bár akkor nem hiszem, hogy itt kérdezősködnél.

Van egy kisfiam, aki tavaly előtt télen berekedt. Amikor már második napja így ment és kezdett nem enni, nyűglődött, elvittük ügyeletre. Ott kiderült, hogy vírusos gégegyulladása van. Pedig csak be volt rekedve. Egyébként kapott rá gyógyszert és elmúlott neki.

Amúgy meg ha neked nem az van, akkor meg majd elmúlik nyilván.

De persze orvoshoz sem kell menni, csak egy ötlet volt.

2013. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!