Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szalmonellás vagyok. Mit...

Szalmonellás vagyok. Mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés
Tegnap túrótortát ettem. Egész éjjel görcsölt a hasam 13-szor voltam wc-n hasmenés, iszonyatos hányinger, fejfájás meg minden. Ma voltam orvosnál fel írt valami cuccokat, de nem mondott semmit hogy miket kell ennem, vagy mit ne egyek. Mit nem szabad ennem?? Egyébként elvileg szerdán már kell mennem, addigra helyrejövök???

2013. jún. 3. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem, visszamész, ilyen egyszerű.

Nehogy már jobban tudd, mint az orvos... Szalmonella... Akkor nem a GYIK-en hisztiznél, az is biztos...

2013. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hűha, mi lenne ha hisztiznél? :D :D :D


Tejes dolgokat felejtsd el. Ehetsz rizst, répát, burgonyát, kekszet, almát, banánt. És igyál sokat, nehogy kiszáradj.


[link]

2013. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az első szerintem nem nőnemű, a hölgyek tudják, hogy milyen egy férfi, ha beteg, még ha csak miniférfi is az illető ;)
2013. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első nőnemű, és telibe pofánröhögi, és szánalmasnak tartja a hipochonder pasikat. ;)
2013. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!