Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyagrákom van, a hólyagtükrö...

Hólyagrákom van, a hólyagtükrözés fájt és utána aznap fájt a vizelés és véres is volt. Műtét után is ez lesz?

Figyelt kérdés

Műtét után elvileg háromhavonta kell majd visszajárnom kontrollra,azaz hólyagtükrözésre is, azaz háromhavonta mindig át kell majd ugyanezt élnem, ugyanúgy fájni fog és utána 1-2 napig mindig fájni fog a pisilés plusz mindig szedhetem az antibiotikumokat majd? Merthogy maga a tükrözés fertőzést okoz, de nem fog fájni utána a vizelés ha nem volt begyulladva a hólyag? Műtét után közvetlenül is majd fájni fog a vizelés? Mert olvastam olyanokat hogy van akinek nem fájt a tükrözés... De utána a vizelés mindenképp fog?

18/L



#pisilés #véres vizelet #fájdalmas vizelés #hólyagrák #hólyagpolip #húgyhólyagtükrőzés
2013. jún. 5. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia .Hogy vagy ?Jobbulást kivánok neked ! Sajnos érdemi tanácsot nem tudok neked adni .. valószinű,hogy a beavatkozás után fájni fog a pisilés hiszen csak megbolygatják ott a dolgokat ,de gondolj arra ,hogy ez csak átmeneti ,meg fogsz gyógyulni :-)) !
2013. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, hát egyébként teljesen jól vagyok, tök véletlen vették észre ezt a hasi ultrahanggal, nem volt semmilyen panaszom, meg a tükrözés után már aznap este nem fájt annyira az utolsó pisilés utána már egyáltalán nem, de nagyon szar visszagondolni is rá h kénytelen-kelletlen mentem pisilni és aztán majdnem felkiáltottam pisilés közben úgy fájtXD
2013. jún. 11. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Még jó ,hogy kiderült .. Remélem azóta már a gyógyulás útjára léptél ;) !
2013. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta megvolt az első műtét utáni kontroll-tükrözésem, és ez a doki használt lidokain krémet szóval nem fájt és utána a pisilés se meg semmi, műtét után meg katétert kaptam úgyhogy akkor meg azért nem...
2013. nov. 6. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2015. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 diananagy válasza:
Szia teljesen meg gyógyultál?
2020. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!