Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A dolog ket eve kezdodott...

A dolog ket eve kezdodott amikor elkezdett egni a hugycsovem, vizeles utan neha jon elo, csipo, ego, pisilest kelto inger van. Mitol van ez? Van valakinek ijene? Ez milyen betegseg? 16/F

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kikezeletlen húgyúti fertőzés .Ezzel csak látogasd

meg az urológust.Különben sosem múlik el,csak időlegesen .

2013. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100 féle képpen lehet ilyet kapni,akár a vérárammal is kerülhetett oda.

1 es voltam .

2013. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt iylen de én lány vagyok. Ez abszolút nem normális és igen kellemetlen. Valószínű hogy baktérium van a vizeletbe .Én elmentem az urológiára és ott 2 perc alatt megmondták hogy hány keresztes a vizelet vagyis mennyi baci van benne. Nekem már volt véres is ez már súlyosabb eset és az pl 4 keresztes volt. felírtak egy gyógyszer és elmúlt 2 nap alatt. Szerintem ne szenvedj , vizsgálatra telt hólyaggal kell menni egyébként és ha az sztk-ba mész nem is kell időpontot kérni mert ha orvos rendel akkor már adják is a sorszámot!
2013. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két évig kínlódtál ilyen egyszerű betegséggel? Hol élsz te? A Holdon? Nincsen egyetlen férfiismerősöd, akit megkérdezz? Más milyen tüneted van, amiről nem szólsz senkinek sem?
2013. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez terjedhet nemi uton ? Ugy ertem elkaphatjak tolem ?
2013. máj. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!