Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem kívánom az ételt?

Miért nem kívánom az ételt?

Figyelt kérdés
Diétáznom kell, mert inzulinrezisztenciát állapítottak meg nálam körülbelül 1 éve. Szedem a Metaformot, kezdetben a gyógyszerektől volt minden bajom, most már azokat is megszoktam. Néha annyira nincs étvágyam, hogy csak gyümölcsöt ennék egész nap, azt is mert muszáj valamit. Szerencsére a párom figyel rám és muszáj ennem napi ötször. Ha meglátok egy salátát eleve hányingerem lesz, a csirkét sem tudom már egybe sütve megenni, a halból is csak a lazac maradt. Nem akarok még jobban lefogyni. :( Párom is a kerek formákat pártolja. De ha most bármit megehetnék, azt sem kívánnám. Néha meg egy egyszerű rántottát tudok olyan élvezettel enni, hogy a körülöttem lévő összes ember képes megkívánni a falatot a számból. Szóval szörnyű az a tudat, hogy magamba kell tuszkolnom az ételt.

2013. jún. 6. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet alacsonyabb a cukorszinted a kelleténél.
2013. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!