Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az utóbbi egy két hétben...

Az utóbbi egy két hétben nagyon keveset eszek, valahogy nem kívánom az ételt. Inkább csak teát iszom. Fogytam is utolsó méretkezésem óta 4 kg. így most 62 kg vagyok. Szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés

kb.: 1-2 szendvicset, 1 szedőkanál levest ha olyan van amit szeretek. meg egy kevés második... néha 1-2 alma, vagy valami más gyümölcs... de néha még ennyit sem eszem, mert nem kívánom...

20/f


2012. okt. 19. 13:41
 1/2 Tűz Madár válasza:

Semmi különös. A szervezetnek jeleznie kell, hogy mikor éhes, de ahhoz, hogy ne jelezzen, betegnek kell lenni. Szóval, ha nincs valami megfázás, influenza, bárányhimlő és társai a láthatáron, akkor várd ki amíg arra nem kell panaszkodnod, hogy mennyit eszel, mert akkor valószínűleg bepótolod.


Pozitívabb megfogalmazás: ismerőseim egyharmada kevesebbet eszik, mint jelenleg Te.

2012. okt. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, lassan egy éve. Pár hónapig alig ettem, egyszerűen alig voltam éhes, nem kívántam semmit. Fogytam 6 kg-ot. Majd egy idő után újra kezdtem kívánni az ételt, elkezdtem újra enni, visszajött 2 kg, azóta ugyanúgy étkezem kb mint egy évvel ezelőtt.

De szerintem nálam ennek volt oka, magánéletbeli dolgok. Neked nincs a háttérben valami ilyesmi?


23/l

2012. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!