Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködéstől...

Pajzsmirigy alulműködéstől hullik a hajam, kezelve mennyi idő után áll el?

Figyelt kérdés
A héten derült ki, hogy autoimmmun alulműködésem van, fáradt vagyok és dekoncentrált, feltehetőleg ettől hullik a hajam már 2 éve. Letroxot kaptam, ha tényleg ez a baj, kb. mennyi idő után fog hatni, mikor fog elállni a hajhullásom? Köszi!

2013. jún. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim vannak. Mennyi volt a pajzsmirigy értéked?
2013. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt sok maga a tsh (2,5), de mivel az antiTPO-m tízszerese a maximumnak, plusz a T4-em is túl alacsony (alsó határ felett nem sokkal) és a tüneteim miatt, végül a doki úgy döntött, hogy szedjem a gyógyszert.
2013. jún. 8. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kiskorom óta nekem is pajzsmirigy alulműködésem van. Azóta szedek letroxot. Nekem csomókban hullott akkor a hajam és szabályosan kopasz foltok voltak rajtam. Aztán amióta szedem a gyógyszert, azóta nincsen gond. Persze a hajam hullik, de csak a természetes módon, úgy mint minden más embernek. Sajnos nem tudom ennyi idő után kezdett el hatni, mert még kisebb voltam. Remélem azért tudtam segíteni.
2013. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 showmesthing válasza:
Nalam azonnal hatott a gyogyszer mikor elkezdtem szedni,es akkor okes volt,de en tuladagoltam es akkor megint hullani kezdett. Egyebkent taplalkozassal is sokat tudsz tenni azert h javuljon a p.mirigyed. Sztem a paleo dieta sokat segit,nekem legakabbis. Egy marek maggal megspekelve
2013. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!