Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 évig versenyszerűen judoztam...

4 évig versenyszerűen judoztam, azaz nagyon sokszor kellet fogyókúráznom, kicsi maradok ettől? Csak mert 13 évesen fogyóztam?

Figyelt kérdés
Általában magasabbak is nálam a korabeli fiúk,lányok ,de én meg kevésbé vagyok érett biológiailag. Apukám 177, anyukám 160 és nagyszüleim és 180 körül vannak. Kicsi maradok?

2013. jún. 10. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, hogy aki fiatalon keményen sportol, annál megáll vagy lelassul a növekedés. A szomszédban van egy táncos lány, ő sem nőtt túl nagyra. De biztosan fogsz még valamennyit nőni, és nem baj az, ha valaki alacsony :)
2013. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hány centi?
2013. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
13 és 158
2013. jún. 12. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor még bőven fogsz nőni, ne aggódj! :)

Lehet, hogy nyáron akár 10 cm-t is. :)

2013. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Gondolom a te esetedben a fogyókúra alatt nem a halálra éheztetést kell érteni, szval nem hinném, hogy ez miatt maradnál pici. (Meg okosan is lehet fogyókúrázni, vegyesen, mindenből keveset kell enni - az édességeket kihagyhatod és a műanyagokat is:D és fűszerezd meg egy kis testmozgással- séta, futás, túrázás, akármi...)

Nem akarlak elkeseríteni, de sztem már nem fogsz vmi sokat nőni.

Én pedig 12 éves korom óta egy centit sem nőttem és azóta is 157 cm vagyok (23 évesen).

Még van esélyed egy picit befolyásolni, minél több fehérjét fogyassz (de azért módjával), aludj sokat (a növekedési hormonszint termelés alvás közben sokkal magasabb) meg hobby szinte kosarazz vagy röpizz.

2013. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez alatt mit értesz: "minél több fehérjét fogyassz (de azért módjával)" ?

Fehérjétől még senki nem lett rosszul. Egyedül a vesebetegeknek nem szabad sok fehérjét bevinniük.

2013. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért nőnek pár cm-t ? Sok barátom aki egyidős velem akkora mint én. Nem hiszem,hogy mindenki törpe marad. Nincs kisnövésű a családban. Akkor meg?
2013. jún. 15. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy lány vagy vagy fiú? A lányok tényleg nem nagyon nőnek 12-13 éves korok után,d e egy csomó fiú ismerősöm 14-16 éves kora között nőtt 10-15 centit is.
2013. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
fiú
2013. jún. 15. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért gondoltam, hogy lány vagy, pedig nem is írtad sehol, mégis valahogy tutibiztos voltam benne :D Ha fiú vagy, akkor más a helyzet, biztos, hogy fogsz még nőni!
2013. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!