Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nől a péniszem? 12...

Helixmen kérdése:

Miért nem nől a péniszem? 12 éves vagyok de még 1cm sem nőt nagyon kicsi mit tegyek? Ojan 2-3 cm lehet

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
van akinek felnőtt karában is csak 11-12cm velük sajnos isten vicces kedvében volt, de akadnak 20-22cm nagyágyúk is
2013. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de már szőrösödik csak nem tudom hogy fog-e még nőni szerinted fog?
2013. máj. 31. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd 14 évesen belendül.Addig meg pisilni ezzel is tudsz .
2013. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az jó jel hogy már szőrősödsz,igen biztosan fog még nőni,mert igen fiatal vagy és az egész tested még változni fog.

De most leírnék neked valami fontosat,van az úgynevezett vérpénisz ami igen kicsi lankadt állapotban ez felnőttekre is igaz,tehát lehet egy felnőtt férfinak 5-6 cm a pénisze lankadtan és ha áll akkor meg a sokszorosára nő,tehát akár állva 14-16 cm is lehet.

A húspénisz meg lankadtan is viszonylag nagy és ha áll csak pár cm-t nő,tehát lehet hogy 9-11 cm ha lankadt és ha áll 15 cm lesz belőle.


Tehát akár erről is szó lehet nálad később,de arról is hogy csak 14 évesen kezd lényegesen megnőni a péniszed.A legtöbb srác 13-14 évesen magasságra is elkezd nyúlni,mélyülni a hangja és ekkor is nőni szokott a péniszük,de legjelentősebben 15-16 éves koruk körül fog nagyot nőni a pénisz hossza,mert ebben a korban a felnőttkori magasságot és fejlettséget kezdik elérni a fiúk.De 18 éves korodig nőhet,sőt 21 éves korig a pénisz,bár az a jellemző hogy olyan 17 éves kor után már nem igazán nő,sőt fejlett,magas fiúknál van hogy már általános iskoláskorban leáll a pénisz növekedése.


De te még biztosan fejlődni fogsz,csak most fog igazán beindulni nálad a fejlődés.

Lankadtan ekkora péniszed?

Állva mekkora?

2013. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is 13 eves vagyok es a peniszem 3 centi nem tudom mit tegyek
2013. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13/F-nek üzenem,nyugi fiatal vagy még fog nőni,de tisztázni kell valamit húspénisz,ami azt jelenti hogy nyugalmi állapotban is nagy a pénisz,de ha áll csak pár cm-t nő(tehát nyugalmiba legyen 10- állva meg 15 cm)és van vérpénisz ami nyugalmi állapotban kicsi és ha áll sokszorosára nő(tehát nyugalmiba lehet 5 cm és lehet ebből 15 cm állva).


Lehet vérpéniszed van,ez attól függ hogy ha áll akkor mekkora is a pénisz hossza,illetve akik fejlettlenek,alacsonyak a te korodba,tehát még nem szőrősődnek,vagy csak most kezdtek szőrősődni és mondjuk 150-159 cm magasak,alacsonykák azoknak sokszor elég kicsi péniszük van és sokszor csak 15 évesen kezdenek igazán fejldőni,ekkor kezd megnőni a péniszük igazán.Lehet erről van szó.


De nyugi,nincs semmi baj,csak várnod kell és majd az idő megoldja.

2013. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6/6..butaságnak tartok amit irtál...hogy 150-159között az alacsonykáknak kicsi a péniszük!.A barátom akivel altalaba igy kibeszélek mindent..neki 12évesen 15cm es pénisze van aminek az átmérője 4cm!!! 161vagyok...ő meg 149 ! 1évvel idősebb vagyok! Es nekem 13evesen 13,5centi es kb 2,3cm 3cm átmerejű!!!
2015. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!