Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » én 1 17 éves fiú vagyok aki...

én 1 17 éves fiú vagyok aki focizik és most gyógyultam ki 1 betegségből sima megfázás nem vettem le a vizes pólomat foci után, mert ahol edzettem nem lehetett fürdeni lándzsás útifüvet ittam meg robitusint. Mi lehet?

Figyelt kérdés

volt olyan hogy a 2-őt egymásra vettem be

és szedek 1 biotech-es vitaminbombát szinte minden vitamin megtalálható benne és az lenne 1-2 nap után vagyok a betegségből még néha iszom a lándzsásutifüvet és rossz a közérzetem még mindíg. étvágytalanság, fáradékonyság néha minimális hányinger de (általában soha nem szoktam hányni én olyan típus vagyok) mi lehet szerintetek mert én utána néztem a gyomorráknak és most tökre megvagyok ijedve h pár amit leírtak róla nálam is jelentkezett. Mi lehet?



2013. jún. 11. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
azt hogy én meg egy 18 éves fiú vagyok, és egy gyökér vagy... menj nézesd meg, amúgy meg 17 évesen iszonyat alacsony annak az esélye hogy gyomorrákod legyen..
2013. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismered az írásjeleket?
2013. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sima betegség,a google szerint nekem eddig legalább 3agydaganatom volt és megvakultam még sincs semmi bajom

menj el orvoshoz és ne a neten keresgélj

2013. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!