Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyors praktikákat...

Milyen gyors praktikákat tudtok nátha ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdtem el köhögni, azóta is folyamatosan fújom az orrom. A torkom nem fáj, csak az orrfújás elég kellemetlen, és be is van kicsit dugulva... Holnap is programom lett volna, de így kénytelen voltam lemondani. Péntekig viszont jó lenne meggyógyulni, ha akkorra nem is, de vasárnapra mindenképp, mert nem szeretném ha a körülöttem lévők elkapnák tőlem... Ehhez kérem a segítségetek!

2013. jún. 11. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

efedrin, pszeudoefedrin, amfetamin, metamfetamin...


Ezzel persze csak azt akartam mondani, hogy szerezz vmi stimulánst... Koffein meg teszi

2013. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
micsoda? o.O
2013. jún. 11. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nehéz lenne a már millió hasonló kérdésben visszaolvasni :D


Forró fürdő, forró mézes citromos tea, fokhagyma, neo citran

2013. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

S T I M U L Á N S

Érted? Olyan mint a koffein, lehet erősebb is, a legjobb az amfetamin, speeeeed.

Mit gondolsz a neocitrán mért tartalmaz fenilefrint?

Régen mirét tartalmazott efedrint? pszeudoefedrint? A Nátha leghatékonyabb kezelése amfetaminnal történik, csak ugye ez felvet némi problémát is XD

Nem véletlenül ajánlják a teát sem, tele van stimulánsal pl. koffeinnel. Összeségében jó hatással van a légzőrendszerre, összehuzza a vérereket ezzel hatást fejtve ki pl. az orrnyálka hártyára, és ezzel a váladék képződést csökkentve. Valamint elnyomja a fáradtságot, a végtagok nem fognak úgy fájni, stb.

Igyál hát egy krva kávét mit nem értel? XD

2013. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!