Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? Mit tegyek?

Mi lehet velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyabb szájsebészeti kezeléseken - egymás után több alkalommal is - kellene részt vennem, ezek húzások lennék, de 110es trombocyta számmal a fogorvosom nem mer húzni, illetve a legutóbbi antibiotikumos kezelésre amolyan allergiás rohamom is lett, amit végül kalciummal ütöttem ki orvosi javaslatra.

Voltam allergia szakrendelésen, ott azt mondta az orvos, h ezt inkább a gyomrom okozta, mert, hogy savtúltengésem is van, de hogy mennyire komoly azt nem tudom, mert a házi orvosom önként próbált csak savlekötővel kezelni, de ugyanazok a tünet csoportok jöttek elő arra is, mint az antibiotikumos kezelésekre.

Azért is kérdezem, h mi lehet velem, és most már valóban mit kellene tennem, mert múlt hét óta egyre szarabbul érzem magam, már lassan a vega-lúgos ételeket is nehezen emésztem meg, folyamatosan instabilnak érzem magam, illetve majd mindennap fáj a fejem, és egyéb fura dolgokat is érzek, vmint szédülök is.

A mai nappal végül lementem este boltba, és visszafelé elkezdtem remegni, alig vártam, h felérjek, mert úgy érzékeltem, h mindjárt összeesek.

Egyre inkább olyan erősek ezek a tünetek, h az van bennem, h jobb lenne, ha kórházba vonulnék és végre tennének vmit velem, de ugyan akkor, azok az orvosok, akik jelenleg körbe vesznek fel sem merül bennük még csak alaposabb kivizsgálás sem nem, h beutaljanak kórházba.

Azon is gondolkoztam, hogy mi van, ha a fogaim okozzák ezeket a gondokat, mert olvastam, h azok is sok mindent kreálhatnak, de mit tegyek, ha egyszer a doki nem mer így húzni? És mi van, ha az nem is oldja meg ezeket a gondokat?



2013. jún. 11. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudna nekem vki vmi jó orvost, belgyógyászt ajánlani nekem, akihez elmehetnék?
2013. jún. 11. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
más laboreredményeiddel mi a helyzet? elektrolit?
2013. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a baktériumok a szervezetedben rezisztensek lettek az antibiotikumos kezelésre. Gyógymódot esetleg a grúzok tudnak adni a fágos kezeléssel (olyan vírusok, melyek egy bizonyos baktériumra specializálódtak).

Nem tudom, hogy itt, Magyarországon van-e ilyen kezelési módszer, én ezt mindenesetre tévéből láttam.

2013. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig még csak sima vérképes vizsgálat volt.

Múlt héten voltam belgyógyásznál, aki most tovább küldött gasztroentológushoz, meg még részletesebb vizsgálatokra, így azon, amit az első válaszoló kérdezett még nem voltam, sőt azt se tudom, h mi is az?!

Annyit mondott még egyenlőre, h komoly bajra nem gondolna, de ki kell a gyomromat mindenképpen vizsgálni.

Hát nem tudom, h mi lesz belőle, h haladok-e vmerre majd, de azért, ha még valaki tud, vmit javasolni, vagy tippelni, azt addig is megköszönném.

2013. jún. 16. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok- csak annyit akartam kérdezni, hogy a nátriumot, kalciumot stb. nézték-e a véredben. de ha már voltál belgyógyásznál, biztos jó kezekben vagy :)
2013. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!