Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum injekció? Kérhetem?

Antibiotikum injekció? Kérhetem?

Figyelt kérdés
az injekcio formájában beadott antibiotikum is okoz rosszul létet, hányást? Kérhetem az orvostól ezt a megoldást? A gyomrom tropára ment az elmúlt 1 hónap alatt, most meg nem tudom szedni a 2.adag antibiotikumot. Protexin ide vagy oda, nincs jól a gyomrom.
2013. jún. 12. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, én is azt kaptam, mikor egy hét gyógyszerszedés után annyit sikerült elérni, hogy megállás nélkül ment a hasam tőle, meg iszonyatosan fájt, de a betegség nem múlt el. Akkor helyretett a szuri egy hétre, de megint visszajött a gyulladás, alig kapok levegőt, nem hogy nyelni tudnék, úgyhogy megint az injekció felé hajlok, gondolom megérti az orvos, mert egy az hogy nehéz lenne lenyelni, a másik, hogy így alig eszek, ha meg még hasmenésem is lesz kiszáradok két nap alatt.
2013. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na voltam és még csak kérnem sem kellet, azt adott alapból. Szerintem szóljál nyugodtan, hogy nem bírja a gyomrod.
2013. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!