Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömproblémák körömrágás után?!

Körömproblémák körömrágás után?!

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve leszoktam a körömrágásról. 8-9évig rághattam folyamatosan. Nagyon csúnyák a körmeim. Csak egy-két körmöm nőtt rá a köröm a körömágyásra szépen, a többin pedig folyton nagy a fehér része a körömnek, mégsem hosszúak a körmeim. Mit tegyek , hogy ne legyenek ilyen csúnyák, és a többi is ránőjön szépen az ágyásra? Próbálom szépen formázni őket, mikor vágom, és nem is vágom le teljesen őket..

2013. jún. 12. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kb. 11 éves koromig- vagy még egy kicsit a 12 fele is- rágtam a körmöm. De képpen a körömágyat. Egyre rondább lett, a bal mutató ujjamon a köröm felpúposodott, és olyan vékony, göröngyös volt.Anyukám azt mondta, h le fog esni és helyette mégrondább fog nőni!

De végül is NEM történt semmi ilyen. A körmöm úgy ahogy kisimult, mér csak kicsit domború, de már megerősödött, hogy leszoktam! És most még szép is!

2013. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki, gratulálok, szerencsés vagy, csak sajnos ebből nem sokat tudtam meg, hogy én mi tévő legyek.. :)

Üdv!

2013. jún. 24. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Megírnád a tapasztalataidat, kérdező? Én most kezdtem visszanöveszteni a körmeimet.
2023. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!