Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Nagyon fáj!

Mi lehet a bajom? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Most az esti órákra a nyakamban a gége 2 oldala annyira fáj, mintha egy teniszlabdát tuszkoltak volna le a torkomon. Ezzel egy időben meg a fejem is fáj hátulról, mintha egy lapáttal vertek volna nyakon és kisugárzik a fülemhez is. Vettem be egy cataflamot, csak ez volt itthon. A nyakamban a pajzsmirigyek gyakran szoktak fájni, de nem ennyire.

2013. jún. 23. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Idő közben hatott a gyógyszer, szerencsére. Még annyit írnék, hogy ez a pajzsmirigy fájdalom általában akkor jelentkezik, ha mosogatok...?! ha ideges vagyok, vagy ha nagyon fáradt vagyok. Ilyenkor kicsit be is reked a hangom. Próbáltam már neten is utána olvasni, de mindenhol csak a rák rák rák van és kicsit parázom. Elég sok volt már a családban sajnos.
2013. jún. 23. 21:51
 2/9 anonim ***** válasza:
MENJÉL MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR EL ORVOSHOZ!!!!!
2013. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
EEELLL fogok menni, csak kell keresnem egy másik háziorvost, mert a jelenleginél könyörögni kell a beutalókért (példa: műtétem lett volna egy másik városban, de a vérévteleket itt kellett volna megcsinálni, képes lett volna vonatocskáztatni 400 km-t gyerekkel, mert nem volt kedve 2 szaros beutalót megírni) MAJD meg kell oldanom, hogy valaki vigyázzon addig a gyerekre. Szerinted mi lehet a bajom?
2013. jún. 24. 15:35
 4/9 ádám márta válasza:
nekem is hasonló problémáim vannak,a családban ,apai részről,szinte mindenkinek volt, kértem a dokitól beutalót,endokrinológiára, azt kérdezte:"Honnan veszem, hogy nekem erre szükségem van?"
2013. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondom, minél előbb menjél el orvoshoz!!!!NEEEE nyomkodjad, mert ha a nyirokcsomoddal van valami, akk ha nyomkodod, myirokcsomórákot kaphatsz!!!
2013. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódásod, de egyébként nem nyomkodom. A kérdésemre érdemi választ még mindig nem kaptam... Sajnos.
2013. jún. 27. 20:54
 7/9 ádám márta válasza:
Célzottan pajzsmirigyre vizsgáltak már valamikor?Ilyen és hasonló tünetekkel,voltam gégészeten,csak találgatnak,első körben azt mondták: allergia,reflux, meg minden ami eszükbe jutott.nyelés közben úgy fáj a nyakam,fülem fél fejem,hogy abba is hagyom az evést
2013. jún. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam még ezzel kapcsolatban kivizsgáláson, viszont év elején volt egy ökölnyi dermoid daganat a petefészkemen ami a műtét előtti napon eltűnt... és azóta sem vagyok valami fényesen. Hol a pajzsmirigy fáj, hol a bordám alatt a máj/epe környéke. A doki meg szarik rám, arra meg most nincs pénzem, hogy 10 ezreket fizessek a nőgyógyásznak.
2013. júl. 1. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy reflux. Nekem van refluxom, és nem ilyen, ez valami súlyosabbnak tűnik. Egyébként is, ha a kettő együtt jár, akkor a pajzsmirigy okozza a refluxot és nem fordítva. Kell egy laborvizsgálat TSH, fT3, fT4, anti-TPO, ha biztosra akarsz menni pajzsmiriggyel kapcsolatban. Magánban ez kb egy tizes, háziorvosnál meg örülhetsz ha a TSH-t ki tudod könyörögni valahogy. De gondolom azóta már diagnosztizáltak, és kezeltek.
2017. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!