Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A székletemben ma felfedezett...

A székletemben ma felfedezett két, rizsszem szerű valamik galandféregtől származhatnak? Akinek volt hasonló "élményben" része, gyógyszerrel könnyen ki tudta hajtani a férget/férgeket?

Figyelt kérdés
Holnap tudok csak menni orvoshoz, természetesen megyek is, úgyhogy ilyen jótanácstól kíméljetek kérlek meg, de azért írtam mégis ide, mert úgy érzem megőrülök holnapig. Nagyon megijedtem, mikor megpillantottam őket. Igazából majdnem olyanok voltak, mint a légylárvák, szóval mindkettőnek a végén volt egy-egy fekete pötty, de kissé zömökebbek és rövidebbek voltak, mint a légylárvák. El nem tudom képzelni, hogy vajon hogy kaphattam el, nem emlékszem, hogy ettem volna nyers húst, állítólag attól is el lehet kapni. Ha volt már valaki hasonló helyzetben, könyörgöm írjatok tapasztalatot, mert nagyon félek. :( Féregfóbiám van, nekem ez olyan, mintha egy pókfóbiásnak pókot kellene simogatnia egész nap. És magától a féreghajtástól is félek, nem tudom, hogy egészben (állítólag több méteresre is megnőhet), vagy ízekben távozik. Rettenetes!

2013. jún. 24. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2014. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy mi volt? Érdekelne!
2016. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!