Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa piros pöttyök vannak a...

Furcsa piros pöttyök vannak a tenyeremen. Ha ökölbe szorítom a kezem akkor szúr. Mi lehet ez? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nehéz lesz, de lehet, hogy rossz a vérkeringés a kézfejedben, és zsibbad is.
2013. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit ki is emelkednek a bőrből.Szemölcsre tippeltem de reménykedem benne hogy nem az.
2013. jún. 25. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tenyereltél kaktuszba, vagy szálkás deszkára?
2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. jún. 25. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen :) a hőségtől lesz ilyen a tenyerem. viszket is, meg szúr is. a fenistil gel nagyon jó ilyesfajta kiütésekre is, én azt szoktam használni. ha pedig száraznak érzed a bőröd, használj könnyű kézkrémet.
2013. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Esetleg gomba
2013. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gomba nem szúr, de viszkedhet. lehet hogy a meleg hatására izzad a tenyered, és az izzadság iritálja a bőrt. tartsd a kezed szárazon, töröld meg gyakran. de jobb ha orvosnak megmutatod.
2013. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A szemölcs eltávolításához nem kell feltétlenül orvoshoz fordulni és igénybe venni a modern technológiát felhasználó eljárásokat: a krioterápiát (folyékony nitrogénnel végzett fagyasztás), a lézeres kezelést vagy az elektrokoagulációt (kismértékű szövetroncsolás elektromos tűvel). A patikákban rengeteg jó megoldást kínáló spray, folyadék és tapasz kapható. Mindezek mellett akár egy külön kötetet is szentelhetnénk a szemölcseltávolítás népi módszereinek. Az alábbiakban a leghatékonyabbakat gyűjtöttük össze! Privátban el küldöm hogy mit csinálj vele!
2013. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 utálommagyarországot válasza:

ha szemölcsöd van és terhes vagy , akkor ne használj szemölcs irtót. Süketnéma és elmebeteg hülye gyereked lesz tőle. Igaz szemölcsöd nem lesz, de nyugalmad se.

A dobozra is rá van irva ugyanez jó esetben, csak finomabb szavakkal.

2013. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!