Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet felismerni a...

Hogyan lehet felismerni a nyombélfekélyt és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

19/F vagyok 8 hónapja refluxom és külső-belső aranyerem volt. Kezdek kigyógyulni belőlük, de az utóbbi hónapokban arra lettem figyelmes, hogy különös fájások vannak a belemnek egyes részein. Néha sajog néha pedig teljesen jól érzem magam. Általában "nagydolog" előtt és után csinálja ezt általában órákon keresztül ez mi lehet?


Egészséges életmódba kezdtem, amennyire csak tudok sokat mozgok és amennyire csak lehet próbálok egészségesen táplálkozni.


Jobban lehetek? Nem akarok többet kivizsgálásokra menni vagy pedig több gyógyszert szedni, elegem van már belőlük.



2013. jún. 26. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A tüneteid inkább vastagbél eredetűek.

Nyombélfekélynél a gyomor környéke fáj,és jellemző rá,h étkezés után émelygés,hányinger jelentkezik.

2013. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!