Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan lehet felismerni...

Honnan lehet felismerni időben, hogy vadhús nő az embernek egy piercingnél?

Figyelt kérdés

Milyen a "kezdődő" vadhús? Honnan lehet felismerni?

Nagyon sima a piercing körül a bőröm, de másik 6 piercinggel semmi bajom nincs, és ez se fordult ki, meg semmi...csak fura a búr körülötte...lehet hogy ide az fog nőni?



2013. jún. 15. 17:19
 1/9 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen ékszer van benne, mert a karika, patkó ékszerek eléggé nagy felületűek és a frissen lyukasztott felület nem nagyon bírja a hajlított ékszereket, de egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak :) érezheted hogy be van gyulladva, az ékszer mellett nagyon fáj és alig bírsz hozzányúlni, nekem ilyenek voltak mielőtt elkezdett növekedni rajta.
2013. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem égett, viszketett, érzékeny és piros volt, aztán elkezdett nőni a dudor. Az már nyomta az ékszer szárát, így feszítő, fájdalmas érzés volt.
2013. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy industrial...hosszú egyenes ékszer...nagyon éget, szúr, de csak a felső furat...hozzáérni nem próbáltam, se piszkálni, csak fertőtleníteni szoktam...bedagadva csak közvetlen az ékszer körül van...
2013. jún. 16. 23:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 16. 23:10
 5/9 anonim válasza:
Hú industrialnál bizony nagy az esélye az ilyenre, még ha lelkiismeretesen is fertőtleníted.
2013. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom...de azért vállaltam, mert egy piercinggel se volt bajom (tragus, helix, orr, köldök)...meg van egy ismerősöm aki kb végig tojt az egész kezelésre, és neki se lett baja, és úgy gondoltam, akkor én tudok rá vigyázni eléggé...egyelőre csak sima a bőrfelülete és be van dagadva, de szerintem ez még a normális kategória...(vagyis a dagadás...a bőröm ott nagyon fura, de hátha nem az...nem akarom kivenni, de egy piercing miatt nem teszem tönkre a fülemet azért)
2013. jún. 18. 23:06
 7/9 anonim válasza:
Hát még olyat tudok javasolni esetleg, hogy kezeld betadinnel, meg aloe verával, vagy hogyha nem múlik akkor menj vissza oda ahol csináltattad, ők tuti megoldják.
2013. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos egyelőre nincs időm, de két hét múlva amúgy is vissza akartam menni, hogy cseréljék ki az ékszert...(túl hosszú a szára, és mindenbe beleakad...én meg most, hogy ilyen érdekes a furat inkább nem akarom megpiszkálni...)

De jó ötlet, köszi :)

2013. jún. 20. 22:13
 9/9 anonim válasza:
Igen a megpiszkálás nem a legjobb ötlet, szval meg kell várni, hogy előtte legyógyuljon, elmúljon a gyulladás.
2013. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!