Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki elmondaná nektek...

Ha valaki elmondaná nektek hogy halálos betegek vagytok akkor mi/mik lennének azok a dolgok amiket még halálotok előtt ki akartok próbálni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi amit kipróbálnék. Valószínű eladnám minden felesleges holmimat és felmondanék a munkahelyemen. Megpróbálnék minél több időt tölteni a lányommal és a férjemmel. Elmennék egy világkörüli útra és kötnék egy életbiztosítást úgy, hogy a lányom legyen a kedvezményezett. Aztán megírnám neki levélben, hogy nagyon szeretem és sosem fogom elfelejteni. És ha meghalok, akkor megkapná Apától. Apával meg megígértetném, hogy ha már nem leszek, akkor ne gyászoljon élete végéig, mert nem érdemli, hogy egyedül maradjon egy kislánnyal.
2013. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosaim azt mondták 16 éves koromban, hogy nem biztos, hogy megélem a 18. születésnapomat. Most 19 éves vagyok...

Amúgy én úgy álltam hozzá a dologhoz, hogy igyekeztem minden stresszfaktort kizárni az életemből és minél több időt a családommal tölteni, illetve a barátaimmal. Nem volt semmi olyan "különleges" kívánságom, hogy pl szeretnék ide-oda eljutni, vagy valami mást csinálni. Csak az, hogy a maradék időt a szüleimmel és a testvéremmel tudjam tölteni.

2013. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlélni. Nekem 3 év alatt kétszer mondták, hogy rákos vagyok... Nem ilyen f-a-sz "bakancslistákon" jár az eszed akkor.
2013. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ingyenes utazásra szóló korkedvezményt...
2013. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálni semmit, ellenben újra megélni olyan dolgokat, amik régen örömet okoztak, netán boldoggá is tettek, csak sajnos a hétköznapok rohanásában és az idő homályában elvesztek.
2013. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
elnyalnék 10 bélyeget egyszerre, aztán majd ha túlélem, kiderül h mi lesz.
2013. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brokenbone ***** válasza:
ha egyedülálló lennék akkor luxusprostiznék, ha nem akkor szívnék sok füvet, meg mondjuk az ejtőernyőzést.
2013. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!